Handtekeningen
Overzicht
BANKBILJETTEN VAN 1831 TOT HEDEN

Schatbewaarders
L. Doucet

18/10/1853
29/12/1864
Pierre Limbosch

29/12/1864
10/03/1873
Jean Morel

18/03/1873
10/08/1888
Adolphe Bauffe

27/08/1888
13/05/1890
Jules Verstraeten

30/06/1890
27/02/1905
Camille Tschaggeny

27/02/1905
25/08/1913
Antoine Babau

25/08/1913
01/03/1918
Henry Stacquet

01/03/1918
28/10/1936
Henri Sontag

28/10/1936
15/03/1947
Henri Sontag

28/10/1936
15/03/1947
Georges Pirsoul

15/03/1947
30/06/1953
Jean Jacques Vincent

01/07/1953
19/02/1960
René Magdonelle

19/02/1960
30/10/1968
Maurice Jordens

30/10/1968
02/06/1977
Raymond Simonis

03/06/1977
03/10/1979
Pol Dasin

04/10/1979
17/11/1982
Maurice Demanet

17/11/1982
30/09/1984
Georges Lakière

18-10-1853
29-12-1864
Paul Génie

25/12/1986
02/08/1989

Jacques Van Droogenbroeck


03/08/1989
28/02/1992

Serge Bertholomé


01/03/1992
28/02/1999

Françoise Masai


01/03/1999
**/**/2011


Gouverneurs

François de Haussy

12/08/1850
19/10/1869

Eugène Prévinaire

06/03/1870
02/06/1877

André Pirson

09/06/1877
08/12/1881

Alexandre Jamar

26/01/1882
15/08/1888

Eugène Anspach

28/08/1888
21/12/1890

Victor Van Hoegaerden

15/01/1891
18/06/1905

Théophile de Lantsheere

27/06/1905
21/02/1918

Léon Van der Rest


30/12/1918
19/12/1923

Fernand Hautain


19/12/1923
27/09/1926

Louis Franck


27/09/1926
31/12/1937

Georges Janssen


13/01/1938
09/06/1941

Albert Goffin


16/07/1941
16/09/1944

Georges Theunis


27/11/1941
04/11/1944

Maurice Frère


07/11/1944
08/08/1957

Hubert Ansiaux


08/08/1957
17/02/1971

Robert Vandeputte


01/03/1971
25/02/1975

Cecil de Strycker


26/02/1975
28/02/1982

Jean Godeaux


01/03/1982
02/07/1989

Alfons Verplaetse


03/07/1989
28/02/1999

Guy Quaden


01/03/1999
01/04/2011


Société Générale de Belgique
Serruys

Directeur Schatbewaarder
Jean Jadot

Gouverneur


Directeur Generaal der Thesaurie
Jean Joseph Van Heurck

01/06/1948
31/03/1956
Maurice Williot

02/04/1956
31/01/1963
Maurice Esselens

01/06/1975
30/09/1976
Marcel d'Haeze

01/02/1963
31/05/1975
Emiel Kestens

01/10/1976
31/11/1984
René Lauwerijns

01/12/1984
31/03/1988
Edgard Van De Pontseele

01/04/1988
31/10/1990

Grégoire Brouhns

01/11/1990
17/02/1998


Controleurs
Chantraine
Collet
De Becker
Devaux
Dupré E. 'T Kint
Féricot

Haeck

Luyckx

M. Driessen

Schepmans

Swaelens

Van Assche Van Dievoet
Auteur: Admin | Bekeken: 226

Hoofdpagina

Koningen
Leopold I Leopold II Albert I Leopold III Prins Karel Boudewijn Albert II
Filip

Biljetten
Belgische biljetten
Handtekeningen

Belgisch Leger

Sets
Muntensets Proofsets

Ecu
Medailles

Contact opnemen

Donatie aan muntslag


QR-code

Bedankt aan

Angelina Degryse


Stem

Stem voor deze site

 

Welcome
IP: 3.94.21.209
Counter:
Today: 6 Yesterday: 20 Total: 1412
Online: ( 1)
Visitors: ( 0)
Guests: ( 0)
Robots: ( 1)